Studijos naujokes kviečiame išmėginti bet kurias 2 treniruotes už 8 eur. 2 treniruotes už šią kainą reikia „išlankyti“ per 2 savaites nuo pirmo apsilankymo tam, kad kūnas pajustų maksimalią naudą. Su šiuo pasiūlymu gali atvykti ir į mankštą „Mama + mažylis“.

Reguliarios abonementų kainos:

  Treniruočių kiekis  KainaKaina senjorėms,
moksleivėms**
Naujokėms: 2 apsilankymai 8 €
8 €
1 kartas į mankštą „Mama + mažylis“12 €
1 kartas10 €8 €
4 kartai
39 €29 €
4 kartai (su „Mama + mažylis“*)45 €
8 kartai69 €49 €
8 kartai (su „Mama + mažylis“*)79 €
12 kartų89 €69 €
12 kartų (su „Mama + mažylis“*) 105 €
Individuali treniruotė***35 € 30 € vienam
50 € 45 € dviese

Perkant abonementą 3 mėn., pritaikome 5 % nuolaidą, o perkant 6 mėn. – 10 % nuolaidą. Vienkartiniams apsilankymams ir senjorių, moksleivių abonementams nuolaidos netaikomos.

*Su šiuo abonementu galima lankytis visose mankštose, įskaitant ir antradieniais ir ketvirtadieniais 10.15 val.“ Mama + mažylis.“

**Pasiliekame teisę senjorių ir moksleivių paprašyti jų „veiklą“ įrodantį dokumentą. 🙂

***Kadangi treniruotės laiką rezervuojame asmeniškai Tau, rezervaciją patvirtiname atlikus avansinį mokėjimą: 15 € atvykstant vienam, 25 € – dviese. Pasikeitus planams ir likus mažiau nei 24 val. iki treniruotės, avansinis mokėjimas lieka studijai kaip kompensacija. Avansinį mokėjimą galite atlikti pervedimu arba iš anksto atvykus į studiją grynaisiais, kortele, Moq išmaniąja programėle.

Taisyklės:

• Abonementas galioja 1 mėnesį nuo pirmo apsilankymo. Pavydžiui, pirmą kartą į mankštą atvykus sausio 1 dieną, abonementas galios iki vasario 1 d. imtinai.

• Treniruotes lankykite tokiu dažnumu ir laiku, kaip norisi, svarbu išnaudoti per 1 mėn. nuo pirmo apsilankymo. Galbūt norisi išbandyti mankštos naudą darbo dieną anksti ryte, tačiau kitą kartą gali atvykti tik savaitgalį? Veikliosioms pažadame – mankštas sklandžiai integruosite į kasdienybę 🙂

• Grupinių treniruočių rezervacijas galima keisti ar jas atšaukti likus ne mažiau kaip 3 val. iki mankštos pradžios. Kitu atveju laikome, jog mankštoje dalyvavai.

• Susiklosčius ypatingai situacijai, abonementas gali būti pratęstas 7 dienoms.

• Mankštų rezervacija vykdoma rezervacijos sistemoje.

• Apmokėti už paslaugas galima pervedimu bei atvykus į studiją grynais arba kortele, MoQ išmaniąja programėle.

Visas studijos taisykles rasi čia.