Kviečiame išbandyti mankštas jaukioje studijoje su kineziterapeutėmis! 🙂

Čia gali būti savimi, nesijaudinti dėl fizinio pajėgumo. Atsižvelgiant į Tavo sveikatos būklę ir lūkesčius pratimus individualiai pritaikysime prie Tavęs ir akcentuosime – judėk taip, jog patirtum kuo daugiau malonumo! 
#judėksumalonumu

Asmeninį dėmesį mankštų metu garantuojame – lankytojų skaičių ribojame iki 6 vienos treniruotės metu (!), tad esame tikros, jog galėsime skirti pakankamai dėmesio teisingam pratimų atlikimui.

Mums svarbiausia, jog pratimus atliktum taisyklingai, pozityvioje aplinkoje stebint savo savijautą, vengiant „inercijos“.

Turi sveikatos problemų, tačiau nori mankštintis? Esi teisingame kelyje 🙂 Įsidemėsime Tavo sveikatos būklę, skirsime dėmesio ir adaptuosime mankštą taip, kad nepakenktum sau.

Jautiesi neužtikrintai ir dvejoji dėl apsilankymo? Paskaityki jau apsilankiusiųjų atsiliepimus mūsų tinklalapyje arba facebook paskyroje.

Kviečiame pasinaudoti galimybe apsilankyti 2 kartus už 8 eur tam, kad galėtum skirti daugiau laiko apsižvalgyti, išbandyti kelias treniruočių rūšis ir pajausti mankštos teikiamą malonumą ir naudą kūnui.

Norint iškart įsigyti abonementą, jų kainas gali rasti čia. 

Registruotis gali keliais būdais:

  • Jei nori, kad susisiektume su Tavimi ir rezervuotume Tau vietą – užpildyki šią anketą. Dienos bėgyje susisieksime ir patvirtinsime registraciją.


Pasikeitus planams, mankštą gali atšaukti likus 3 val. iki jos pradžios, o rytines mankštas, prasidedančias iki 10:00 val. -iš vakaro iki 21:00 val. – kitu atveju laikoma, jog mankštoje apsilankei.


Keli patarimai, kad jaustumeis drąsiau: 

  • Atėjus pėsčiomis – suaktyvės kraujotaka, pagerės smegenų veikla 🙂 O jei vis tik atvyksi automobiliu, jį palikti bus patogu prie LIDL prekybos centro.
  • Rekomenduojame ateiti likus 10 minučių iki treniruotės – aptarsime Tavo fizinį pajėgumą, esant poreikiui – ir su sveikata susijusias problemas, spėsi ramiai persirengti, pasidalinti dienos įspūdžiais ir masažiniais kamuoliukais atpalaiduoti įsitempusius raumenis. 🙂
  • Su lauko batais galima būti tik ant kilimo. Studijos erdvėje vaikštome be batų – mėgstame švarą ir jaukumą.
  • Užsiėmimų metu dėvime patogią, judesių nevaržančią aprangą ir kojinaites.
  • Kilimėlius turime. Jei nori mankštintis basomis – reikalingas asmeninis kilimėlis. Studijoje rasi citrusinio vandens atsigaivinimui, o šaltuoju metų laiku – ir arbatos.
  • Atsiskaityti gali atlikdama pervedimą, arba atvykusi grynais, mokėjimo kortele arba MoQ išmaniąja programėle.
  • Kviečiame susipažinti su studijos taisyklėmis – atvykus pirmąkart prašysime Tavo sutikimą patvirtinančio parašo.