+ Nuo rugsėjo 22 d. sekmadieniais 18:15 išbandyk užsiėmimą „Sveikatingumo mankšta + savimasažas“.
Įprasta ir labai pamėgta treniruotė su ypatingu dėmesiu kūnui ir dovana SAU!

Užsiėmimo pabaigoje – atliksime 10-15 min. savimasažą naudojant įvairias priemones (volą, kamuoliukus ir kt.). Tokio savimasažo metu mažėja nugaros skausmas, gerėja raumenų bei organų aprūpinimas krauju, atsipalaiduoja raumenys, mažinama įtampa, didėja sąnarių lankstumas, gerėja nuotaika… Manai, jog būtų naudinga? Užsuk išmėginti 🙂

Sveikatingumo mankšta – treniruotė, kuriame pratimus dozuojame ir skirstome tolygiai visam kūnui.

Atliekame raumenų jėgos, ištvermės didinimo pratimus, tačiau įtraukiame ir pusiausvyros, koordinacijos lavinimą. Pratimų įvairovei pasitelkiame įvairias mankštos priemones – taikant priemones užtikriname visapusišką progresą. Tarp pratimų bei mankštos pabaigoje atliekame tempimo pratimus.

Užsiėmimo metu atsižvelgiame į atvykusių merginų problemas ir pagal tai mankštą adaptuojame, t.y. niekada netaikome pratimų „pagal planą“ – atsižvelgiame į merginų pojūčius ar juntamą diskomfortą ir užsiėmimo eigoje renkame tikslingiausią ir labiausiai reikalingą fizinį krūvį.

Atėjusių merginų į užsiėmimus pasiteiraujame, kaip šiandien jaučiatės, kad galėtume į priekį nuspėti, kokie pratimai Tau padės atsipalaiduoti po įtemptos dienos, ar atvirkščiai – gal jautiesi kupina jėgų ir nori išbandyti iššūkį keliančius pratimus? 🙂 Tad užsukus drąsiai sakyki, pasakoki apie savo fizinius pojūčius, nes labiausiai siekiame individualumo ir mankštų pritaikymo prie Tavo fizinio pajėgumo.

Sveikatingumo mankštos vyksta įvairiomis savaitės dienomis, tiek rytais, tiek vakare. Trukmė – 50 min. Nekantrauji išbandyti? Rezervuok kilimėlį mankštoje rezervacinėje sistemoje arba užpildyk anketą – su Tavimi susisieksime artimiausiu metu suderinti detalių.