Kad mankšta taptų dar žaismingesnė, kviečiame drauge pasiimti ir mažylius! Esame tikros, jog noras judėti niekur nedingo. O norite pradėti užsiimti saugia fizine veikla, nes jaučiate, kad kūnas „sustingo“, tapo mažiau lankstus ir ištvermingas? Jei neturi galimybės palikti mažylio namuose, kviečiame apsilankyti drauge!

„Mankšta su mažyliu“ užsiėmimas startuoja nuo rugsėjo 13 d. ir vyks antradieniais 16:30 val. bei penktadieniais 9:45 val.

Pirmas kartas kainuoja 7 €. Rezervuok pirmąją „Mankštą su mažyliu“ rezervacijos sistemoje. Reguliarias mankštų kainas gali rasti čia.

Užsiėmimų metu ne tik pasimankštinsite, bet ir praleisite laiko drauge su savo mažaisiais be jokių papildomų trukdžių. Treniruotės metu taikysime bendrus principus ir naudosime įvairias mankštos priemones.

Mankštų su mažyliais ypatumai:

  • Vienoje mankštoje priimame iki 3 lankytojų su mažyliais tam, kad ne tik galėtume skirti pakankamai laiko taisyklingam pratimų atlikimui, bet ir turėtumėte pakankamai erdvės sau ir vaikui.
  • Mankštų su mažyliais metu didelis dėmesys skiriamas nugaros skausmo mažinimui ar jo atsiradimo prevencijai, taisyklingos laikysenos formavimui. Siekiame gerinti ne tik fizinę, bet ir emocinę būklę taikant daugiau tempimo, kvėpavimo pratimų.
  • Mankštos trukmė 50 min. Abonementas galioja 30 d. nuo pirmo apsilankymo. Susiklosčius ypatingai situacijai, abonementas gali būti pratęstas 7 dienoms. 
  • SENSUM judesio studijoje – rami, neįpareigojanti aplinka, vaišiname citrusiniu vandeniu, arbata, turime pervystymo stalą ir studiją adaptuojame pagal mažylių poreikius, tad niekuo papildomai rūpintis nereikia.