Renkama grupė: laikysenos korekcija paaugliams

posted in: Uncategorized | 0

RENKAMA GRUPĖ mankštoms 4-6 asmenų grupėje nuo rugsėjo 6 dienos! 🙂

Kam skirta? Mankštos skirtos 12-16 metų paaugliams, kuriems būdinga ydinga laikysena ir su tuo susiję pakitimai (raumenų disbalansas, nugaros, sąnarių skausmai, sumažėjęs sąnarių paslankumas, raumenų elastingumas ir pan.). Kviečiame prisijungti ir tuos, kas nori judriai ir linksmai praleisti laiką bei pasirūpinti savo kūno gerove. Mankštos tikslas pagerinti laikyseną bei formuoti naują, taisyklingą judesio modelį pritaikant tikslingus judesius. Mankštos intensyvumas bus pritaikomas kiekvienam individualiai, pagal galimybes ir poreikį.

Kada? Pirmadieniais ir trečiadieniais 16:30 val. (trukmė 50 min.), pirma treniruotė rugsėjo 6 dieną.

Ką veiksime? Pirmiausia, įsikrausime daug gerų emocijų! Na, o paralelėje išjudinsime sustingusius raumenis: sutrumpėjusius ištempsime ir atpalaiduosime, o silpnus – sustiprinsime; treniruosime įprotį taisyklingai atlikti kasdienius judesius. Be visa to, pagerinsime pusiausvyrą bei koordinaciją, lankstumą, raumenų jėgą. Viso to sieksime ne tik per mokslu pagrįstą judėjimą, tačiau ir žaidimų ar užduočių forma. Tad dalyvaujantieji gaus ne tik fizinės naudos, tačiau ir sužinos naujų dalykų, išmoks taisyklingai judėti!

Kas ves užsiėmimus? Sveikesnio ir funkcionalesnio kūno link jus lydės kineziterapeutė-trenerė Indrė Nakutavičiūtė, turinti ne tik sveikatos mokslų magistro laipsnį, tačiau ir kūrybingumo gyslelę, kuri užsiėmimus pavers itin įdomiais ir naudingais.

Kokia kaina? 8 užsiėmimai kainuos vos 50 €.

Kaip dėl galimo karantino? Labai viliamės, kad galimi karantino ribojimai nesutrukdys sportuoti kartu 🙂 Vis tik, jei nutiktų taip, kad veiklą tektų sustabdyti, abonementą galėsime perkelti „geresniems laikams“.

Pastabos:

  • Į užsiėmimus, šios anketos būdu, mankštose dalyvausiančią(-tį) paauglę(-į) registruoja tėvai, nurodydami jos/jo vardą/pavardę, amžių, telefono numerį bei el. pašto adresą (telefonu bei el. paštu bus siunčiami priminimai į mankštą/susisiekiama nenumatytais atvejais). Tėvas/mama/globėjas(-a) pildydami šią anketą sutinka, kad nurodyti duomenys apie paauglę(-į) gali būti naudojami Sensum judesio studijos darbuotojų, siekiant suteikti paslaugą ir pan.
  • Užsiėmimai nėra perkeliami ar atšaukiami, pinigai, kai neatvykstama į mankštą nėra grąžinami. Šis 8 kartų abonementas galioja tik nurodytu laiku. Mankštos vyks, jei bus surinktas minimalus dalyvių skaičius, kitu atveju, pasiliekame teisę mankštų nevesti, o sumokėti pinigai būtų grąžinti.
  • Vieta grupėje galutinai bus patvirtinama atlikus išankstinį mokėjimą pervedimu. https://sensumstudija.lt/rekvizitai/
  • Apie patvirtintą vietą grupėje informuosime elektroniniu paštu. Pirmumo teisė bus teikiama pagal išankstinius mokėjimo pervedimus.
  • Atvykstant į pirmąjį užsiėmimą bus reikalinga atsinešti tėvų sutikimo formą, kurią atsiųsime el. paštu, taip pat paauglei(-iui) pasirašyti už studijos taisykles.