Bendra informacija apie grupines treniruotes visuotinio karantino metu

posted in: Uncategorized | 0

Sveika, miela SENSUM bendruomene,

Dėl visuotinio karantino SENSUM studija užveria studijos duris gyviems susitikimams. Nuo lapkričio 8 dienos mankštinsimės ir komunikuosime virtualiai! Žemiau pateikiame svarbiausią informaciją.

Kodėl mankštintis su SENSUM kineziterapeutėmis?
Jau lankiusios patvirins, jog atsimename sveikatos problemas, fizines galimybes. Kad ir per atstumą, vis tiek išlaikysime asmeninį dėmesį ir Jus taisysime! Dar niekad nesimankštinus pas mus studijoje drąsiai kviečiam jungtis į pirmą pasimatymą ONLINE 🙂

Taip pat kviečiame asmeniškai ir nemokamai konsultuotis įvairiausiais klausimais (skausmas, traumos, mityba, sveikatingumas ir kt.) elektroniniu paštu! 
Artėjant užsiėmimui kyla klausimas, ar verta šiandien sportuoti (pvz. paūmėjo nugaros skausmas)? Drąsiai rašykite mums el. paštu sensum.studija@gmail.com. Visuomet padėsime bei patarsime. Norime palaikyti ryšį su Jumis taip, kaip ir sportuojant gyvai! 

Kaip vyks užsiėmimai?
Užsiėmimai keliasi į ONLINE platformą Google Meet (naudojantis kompiuteriu, telefonu, planšete ar kt.). Detalią instrukciją, kaip prisijungti prie platformos, atsiųsime prieš mankštą.

Koks užsiėmimų tvarkaraštis?
Mankštų grafikas karantino laikotarpiu (nuo lapkričio 8 d.). Jį taip pat rasite ir rezervacinėje sistemoje: https://sensumstudija.lt/tvarkarastis-ir-registracija/

upload-7c9bcc719afcc4943d02a99016f2578e.png

Turimo abonemento naudojimas ir apmokėjimas už treniruotes
Registruojantis į ONLINE treniruotes nusiskaičiuoja Jūsų turimo abonemento kartai. 1 abonemento kartas prilygsta 1 ONLINE treniruotei. Abonementas galioja kaip įprastai, 30 dienų nuo pirmos treniruotės. Registruojantis į online treniruotes galioja Jūsų turimo abonemento kodas.
BONUSAS: visoms, kurios šią dieną, lapkričio 6 d., turi aktyvius abonementus (turi likusį 1 kartą ar daugiau), pasibaigus visuotiniam karantinui, dovanojame vieną nemokamą apsilankymą grupinėje treniruotėje studijoje! Apie tai, po karantino, priminsime ir kiekvieną informuosime asmeniškai. 

Jei abonemento neturite arba jis pasibaigė, galimi variantai:
– Pirmas ONLINE kartas niekad nesimankštinusiems mūsų studijoje – 5 €. 
– Vienkartinė ONLINE treniruotės kaina – 7 €. Kaip įprastai, reikalingas išankstinis apmokėjimas rezervacijai patvirtinti. Jei manote, kad mankštinsitės daugiau nei vieną kartą, iškart atlikite mokėjimą už kelias treniruotes ir rezervuokite jas taip, kaip patogu. 

Kaip užsiregistruoti/atšaukti užsiėmimą?
Registracija į treniruotes vykdoma kaip įprastai – rezervacijos sistemoje internete arba išmaniojoje programėlėje (kaip įdiegti rasite čia: https://bit.ly/352R1XB).

Atšaukti užsiėmimus galima kaip įprastai, likus ne mažiau nei 3 valandoms iki užsiėmimo. Nedalyvavus ar neatšaukus rezervacijos laikoma, kad mankštoje dalyvavote.
Atšaukimas vykdomas atsidarius rezervaciją patvirtinantį laišką el. paštu, išmaniojoje programėlėje, el. paštu ar parašant mums į Facebook.

Kaip vyks treniruotės?
Nors ir patalpų dydis šiuo atveju mūsų nevaržo, dalyvių skaičių vis tiek ribosime – vienu metu grupinėse treniruotėse mankštinsis daugiausiai 8 žmonės. Inventoriaus nenaudosime, tačiau atliekant tam tikrus pratimus eigoje nurodysime, jog turint svarelius ar vandens buteliukus juos galite naudoti kaip papildomą apkrovą rankoms. Tad jei turite, pasiruoškite juos drauge su mankštos kilimėliu! 🙂 Tiks tiek hanteliukai, tiek juostiniai svareliai (kokius turime studijoje).

Nuoširdžiai viliamės, kad palaikysite mus, studijos idėją ir tęsite mankštas drauge su SENSUM kineziterapeutėmis.

Iškilus klausimams – drąsiai rašykite!

Iššūkiams nusiteikusi,
SENSUM komanda