Bet kurią pirmą grupinę treniruotę kviečiame išmėginti už 7 €.

Reguliarios abonementų kainos:

  Treniruočių kiekis  KainaKaina senjorėms(-ams),
moksleivėms(-iams)**
20 k. VASAROS abonementas149 € / 159 € 149 € / 159 €
Pirmas apsilankymas
7 €
7 €
1 kartas į mankštą (+ Mankšta su mažyliu) 14 €
1 kartas12 €10 €
4 kartai
39 €29 €
4 kartai (+ Mankšta su mažyliu)45 €
8 kartai69 €49 €
8 kartai (+ Mankšta su mažyliu) 79 €
12 kartų89 €69 €
12 kartų (+ Mankšta su mažyliu) 105 €
Kineziterapinis ištyrimas***49 €
Asmeninė treniruotė***35 € vienam
50 € dviese

Vaikų ir kūdikių kineziterapija iki 3 metų 19 €

Perkant abonementą 3 mėn., pritaikome 5 % nuolaidą, o perkant 6 mėn. – 10 % nuolaidą. Vienkartiniams apsilankymams ir senjorių(-ų), moksleivių abonementams nuolaidos netaikomos.

*Su šiuo abonementu galima lankytis visose mankštose, įskaitant ir antradieniais ir ketvirtadieniais 10.15 val. bei pirmadieniais ir trečiadieniais 16:00 val. „Mankšta su mažyliu“

**Pasiliekame teisę senjorių(-ų) ir moksleivių paprašyti jų „veiklą“ įrodantį dokumentą. 🙂

***Kadangi laiką rezervuojame asmeniškai Tau, rezervaciją patvirtiname atlikus 15 € avansinį mokėjimą. Pasikeitus planams ir likus mažiau nei 24 val. iki treniruotės, avansinis mokėjimas lieka studijai kaip kompensacija. Avansinį mokėjimą galite atlikti pervedimu arba iš anksto atvykus į studiją grynaisiais, kortele,.

Taisyklės:

  1. Už pirmąjį apsilankymą 7 € galima sumokėti studijoje grynais, kortele, MoQ programėle.
    Rezervuojant kitas mankštas vykdomas išankstinis apmokėjimas. Atlikus rezervacijas už abonementą ar vienkartinį apsilankymą apmokama iš anksto. Apmokėti į priekį galima paskutinio apsilankymo metu lankantis studijoje arba atliekant pervedimą. Kitu atveju, rezervacijos nėra patvirtinamos.
  2. Abonementas galioja 30 dienų nuo pirmo apsilankymo. Pavydžiui, pirmą kartą į mankštą atvykus sausio 1 dieną, nuo šios dienos pridėjus 30 dienų gauname abonemento galiojimo trukmę.
  3. Treniruotes lankykite tokiu dažnumu ir laiku, kaip norisi, svarbu išnaudoti per 30 dienų nuo pirmo apsilankymo. Galbūt norisi išbandyti mankštos naudą darbo dieną anksti ryte, tačiau kitą kartą gali atvykti tik savaitgalį? Pažadame – mankštas sklandžiai integruosite į kasdienybę 🙂
  4. Rezervaciją galite atšaukti likus 3 val. iki jos pradžios, o vietą rytinėse 8:45 val. mankštose darbo dienomis ir vietą abejose šeštadienio mankštose (9:30 ir 10:40 val.) – vėliausiai iš vakaro iki 21:00 val. Kitu atveju laikoma, jog užsiėmime apsilankyta.
  5. Susiklosčius ypatingai situacijai, abonementas gali būti pratęstas 7 dienoms.
  6. Mankštų rezervacija vykdoma rezervacijos sistemoje.
  7. Apmokėti už paslaugas galima pervedimu bei studijoje grynais arba kortele, MoQ išmaniąja programėle.
  8. Visas studijos taisykles rasi čia