„Judėk dėl to, jog myli savo kūną”

Mūsų vizija kurti jaukią saugaus judesio erdvę, kurioje visi galėtų jaustis ramiai. Norime, kad kasdien galėtum sau ištarti: „Jaučiuosi tvirčiau nei vakar“. Tvirčiau, pirmiausia, prieš save, nes tikime, kad vienintelis žmogus, su kuriuo verta lygiuotis, tai Tu.

Šiomis dienomis žmonės diskutuoja kūno kulto temomis bei jo siekia kraštutinėmis priemonėmis, o mes, SENSUM komanda manome, jog didžiausias pasiekimas.. funkcionalus kūnas.

  • Toks, kuris be vargo ir diskomforto nugaros srityje padės sūpuoti mažylį rankose!
  • Tokio, kuris be didesnio diskomforto paneš pirkinių maišą!
  • Tokio, kuris su pasididžiavimu kops į kalnus ir šoks iki ryto!

Smagiausia, kad siekiant funkcionalumo, kaip „pasekmė” gerėja savijauta. Tai subjektyvūs potyris, tačiau manome, kad žmogus gražus tuomet, kai jaučiasi stiprus, tačiau atsipalaidavęs, be skausmo ar įtampos.


SENSUM judesio studijoje remiantis kineziterapijos principais siekiame „sustyguoti“ kūną – koreguoti raumenų disbalansą, gerinti pusiausvyrą, lankstumą bei gerinti psichoemocinę būklę.

Kodėl turėtum prisijungti prie mūsų? 

  • Jei šiuo metu nesi fiziškai aktyvus(-i), bet nori pradėti daugiau judėti – be įtampos ir ramioje, saugioje aplinkoje padėsime pajausti judesio malonumą.
  • Jei jautiesi pakankamai judrus(-i), tačiau fizinį aktyvumą norėtum papildyti harmoningomis ir visapusiškai lavinančiomis mankštomis – parodysime, jog mankštintis galime ir TAIP 🙂
  • Galbūt nejaukiai jautiesi, kai aplink daug žmonių? SENSUM judesio studijoje vienu metu gali būti 6 žmonės, tad jausiesi saugiai, be nepageidaujamų aplinkinių žvilgsnių.
  • Lankai sporto klubą ir teiki pirmenybę treniruokliams? Mankštos SENSUM judesio studijoje gali būti puikus „papildymas“ siekiant lavinti ir giliuosius raumenis.
  • Nori tonizuoti kūną ir mintis, o gal pakeisti aplinką ir susirasti bendraminčių? SENSUM judesio studijoje kuriame harmoningą aplinką ir įkvepiame šviesesnėms mintims ir teigiamiems gyvenimo būdo pokyčiams.. 🙂

Be to, čia rasite saugią zoną atsipalaidavimui: be įvairiausio pobūdžio treniruočių, čia Tavęs laukia ir renginiai (nuo rimčiausių iki visiškai „crazy”).

Padėk kurti viziją kartu!