Kam skirta? Mankštos skirtos 12-16 metų paaugliams, kuriems būdinga ydinga laikysena ir su tuo susiję pakitimai (raumenų disbalansas, nugaros, sąnarių skausmai, sumažėjęs sąnarių paslankumas, raumenų elastingumas ir pan.). Kviečiame prisijungti ir tuos, kas nori judriai ir linksmai praleisti laiką bei pasirūpinti savo kūno gerove. Mankštos tikslas pagerinti laikyseną bei formuoti naują, taisyklingą judesio modelį pritaikant tikslingus judesius. Mankštos intensyvumas bus pritaikomas kiekvienam individualiai, pagal galimybes ir poreikį.

Kada? Antradieniais ir ketvirtadieniais 15:30 (trukmė 50 min.).

Ką veiksime? Pirmiausia, įsikrausime daug gerų emocijų! Na, o paralelėje išjudinsime sustingusius raumenis: sutrumpėjusius ištempsime ir atpalaiduosime, o silpnus – sustiprinsime; treniruosime įprotį taisyklingai atlikti kasdienius judesius. Be visa to, pagerinsime pusiausvyrą bei koordinaciją, lankstumą, raumenų jėgą. Viso to sieksime ne tik per mokslu pagrįstą judėjimą, tačiau ir žaidimų ar užduočių forma. Tad dalyvaujantieji gaus ne tik fizinės naudos, tačiau ir sužinos naujų dalykų, išmoks taisyklingai judėti!

Kas ves užsiėmimus? Antradienio užsiėmimuose sveikesnio ir funkcionalesnio kūno link lydi kineziterapeutė-trenerė Indrė Norko, turinti ne tik sveikatos mokslų magistro laipsnį, tačiau ir kūrybingumo gyslelę. Ketvirtadieniais užsiėmimą veda kineziterapeutė Gerda Badikonytė, kurios pašaukimas dirbti su vaikais ir jaunimu, tad garantuojame, kad bus ir naudinga, ir įdomu.

Kokia kaina? 8 užsiėmimai kainuoja vos 65 €.

Pastabos/taisyklės:

Į užsiėmimus, šios anketos ar kitu būdu, mankštose dalyvausiančią(-tį) paauglę(-į) registruoja tėvai, nurodydami jos/jo vardą/pavardę, amžių, savo telefono numerį bei el. pašto adresą. Tėvas/mama/globėjas(-a) pildydami šią anketą sutinka, kad nurodyti duomenys apie paauglę(-į) gali būti naudojami Sensum judesio studijos darbuotojų, siekiant suteikti paslaugą, registruojant ir pan.

Užsiėmimai nėra perkeliami ar atšaukiami, pinigai, kai neatvykstama į mankštą nėra grąžinami (pvz. jei pirma mankšta užregistruota kovo 1 dieną, būsimos mankštos (turint 8 k. abonementą) atitinkamai vyks 6, 8, 13, 15, 20, 22, 27 d., šie kartai nėra perkeliami). 8 kartų abonementas mėnesiui galioja tik pasirinktu laiku.

Vieta grupėje galutinai patvirtinama atlikus išankstinį mokėjimą pervedimu.

Apie patvirtintą vietą grupėje informuojame elektroniniu paštu. Pirmumo teisė teikiama pagal išankstinius mokėjimo pervedimus.

Atvykstant į pirmąjį užsiėmimą bus reikalinga atsinešti tėvų sutikimo formą, kurią atsiųsime el. paštu.