Rezervacijos tvarka

posted in: Uncategorized | 0

Mankštų rezervacijos tvarka:

1. Tvarkaraštyje pasirink norimą laiką ir dieną, kada norėsi atvykti.
2. Tvarkaraščio puslapio apačioje pasirink blokelį „Grupinė mankšta“ arba „Individuali treniruotė„. Paspaudus pamatysi kalendorių ir galimus mankštos laikus kiekvieną dieną (jeigu norimo laiko nerodo – vietos nėra, susisieki su mumis).
3. Pasirinkus norimą laiką suvesk asmeninius duomenis, patvirtink rezervaciją ir sulauk automatinio patvirtinimo el. paštu.
4. SVARBU: dėl itin riboto žmonių skaičiaus rezervacijos patvirtinamos tik gavus išankstinį apmokėjimą. Apmokėti galima studijoje paskutinio apsilankymo metu grynais, kortele arba prieš atvykstant į treniruotę pervedimu.

Kilus neaiškumams, registracija galima užpildant šią anketą. Susisieksime per 1 darbo dieną, padėsime išsirinkti tinkamiausią mankštą ir atliksime rezervaciją.

Mankštų atšaukimo tvarka:

Dėl itin mažų grupių bei siekiant saugoti visų laiką, rezervaciją galima atšaukti likus ne mažiau nei 5 val. iki treniruotės pradžios. Kitu atveju laikoma, jog užsiėmime apsilankyta. Rytines mankštas iki 9:45 galima atšaukti iš vakaro iki 21:00.

TURI KLAUSIMŲ? DRĄSIAI KREIPKIS! 🙂

1. Rašyk per Facebook Messenger’į (paprastai sureaguojame operatyviausiai).

2. Rašyk el. paštu sensum.studija@gmail.com arba susisiek studijos telefonu +37062178616 (jei nekelsime – perskambinsime, taip pat gali palikti ir SMS žinutę, atsakysime, kai tik galėsime).

VISAS STUDIJOS TAISYKLES RASI ČIA.

P. S. Vietas į mankštą rezervuoti bei atšaukti galite ir išmaniojoje programėlėje!

1. Priklausomai nuo Jūsų mobilaus įrenginio, programėlę atsisiųskite iš GooglePlay arba AppStore.

2. Atsidarius programėlę ties laukeliu „BUSINESS SCHEDULING URL“ įrašykite sensumstudija.as.me

3. Paspauskite „Sensum judesio studija“

4. Jei registruositės į grupinę treniruotę, keliaukite į puslapio apačią ir pasirinkus laukelį „Jau turi abonementą?…“ įveskite savo el. pašto adresą. Taip sistema nuskaičiuos kartą iš turimo abonemento, Jei norite atvykti į individualų užsiėmimą, šį žingsnį praleiskite.

5. Pasirinkite norimą dieną ir laiką.

6. Suveskite asmeninius duomenis. Vienąkart suvedus, programėlė juos „įsimins“ ir išsaugos. Toliau spauskite „REZERVUOTI“.

7. Galimybė matyti lankymo istoriją, būsimas rezervacijas, bei norint atšaukti apsilankymą apačioje spauskite „APPOINTMENTS“.

Jeigu iškiltų klausimų – būtinai kreipkitės! 🙂

Su išmaniais linkėjimais,
SENSUM komanda