Mankšta su mažyliu nuo ankstyvo amžiaus padeda laiku vystytis kūdikio raidai, o jai sulėtėjus ar sutrikus gerinami įgūdžiai bei gebėjimai atlikti atitinkamus judesius. Mankštos metu stiprinamas visas kūno raumenynas (pilvo preso, nugaros, viršutinių ir apatinių galūnių raumenys), gerinama judesių koordinacija, stiprinama atramos funkcija ir lavinama mažylio pusiausvyra.

Mankšta pradedama masažu arba apšilimo pratimais priklausomai nuo vaikučio amžiaus. Užsiėmimo metu gali būti naudojami minkšti kilimėliai, mažas ir didelis terapinis kamuolys, volas bei nestabilios plokštumos.

Mankštos metu kūdikiai mokosi pakelti galvą, keisti gulėjimo padėtį, apsiversti, atsisėsti bei savarankiškai sėdėti, šliaužti, ropoti, atsistoti, pradėti vaikščioti bei savarankiškai judėti, imti daiktus, įveikti kliūtis ir atlikti pavestas užduotis. Kiekvienas užsiėmimas individualus, atsižvelgiant į mažylio problemas, sunkumus, su kuriais susiduria.

Kviečiame sportuoti mažylius nuo 2 mėn iki 3 m. tiek profilaktiškai, norint sustiprėti, tiek turinčius raidos sutrikimų. Užsiėmimai taip pat gali būti pritaikyti ir šiek tiek vyresniems vaikučiams, jei turi judėjimo problemų (judesių koordinacijos, pusiausvyros, silpnas raumenynas.

Galimi kineziterapijos taikymo tikslai:

  1. Profilaktiškai, norint sustiprėti
  2. Aukštas/žemas raumenų tonusas
  3. Atsiliekanti raida
  4. Silpni raumenys
  5. Kiti raidos sutrikimai

Pirmo užsiėmimo metu iš esmės siekiama pabendrauti su vaiku ir leisti jam apsiprasti, klausinėjama apie raidą, esamas problemas, atliekamas vaiko ištyrimas ir nustatomas užsiėmimų planas ir tikslai.

Būtina išankstinė registracija.

Užsiregistruoti galite užpildant anketą, žinute Facebook puslapyje, el. paštu sensum.studija@gmail.com arba telefonu +370 621 78616.

Užsiėmimo trukmė – 30 min., kaina 23 € (reikalingas išankstinis apmokėjimas).
Apmokant iškart už 5 užsiėmimus, taikoma 10 € nuolaida (užsiėmimai vietoj 115 € kainuos 105 €).

Pasikeitus planams, užsiėmimą galima atšaukti iš vakaro iki 21:00 val. – tokiu atveju sumokėti pinigai gali būti panaudoti kitoms rezervacijoms atlikti. Neatšaukus rezervacijos iki 21:00 val. ar neatvykus į užsiėmimą, įmoka lieka studijai kaip kompensacija.

Mankštas veda kineziterapeutė Milda Verygaitė.