Mankšta su mažyliu nuo ankstyvo amžiaus padeda laiku vystytis kūdikio raidai, o jai sulėtėjus ar sutrikus gerinami įgūdžiai bei gebėjimai atlikti atitinkamus judesius. Mankštos metu stiprinamas visas kūno raumenynas (pilvo preso, nugaros, viršutinių ir apatinių galūnių raumenys), gerinama judesių koordinacija, stiprinama atramos funkcija ir lavinama mažylio pusiausvyra.

Mankšta pradedama masažu arba apšilimo pratimais priklausomai nuo vaikučio amžiaus. Užsiėmimo metu gali būti naudojami minkšti kilimėliai, mažas ir didelis terapinis kamuolys, volas bei nestabilios plokštumos.

Mankštos metu kūdikiai mokosi pakelti galvą, keisti gulėjimo padėtį, apsiversti, atsisėsti bei savarankiškai sėdėti, šliaužti, ropoti, atsistoti, pradėti vaikščioti bei savarankiškai judėti, imti daiktus, įveikti kliūtis ir atlikti pavestas užduotis. Kiekvienas užsiėmimas individualus, atsižvelgiant į mažylio problemas, sunkumus, su kuriais susiduria.

Kviečiame sportuoti mažylius nuo 2 mėn iki 5 m. tiek profilaktiškai, norint sustiprėti, tiek turinčius raidos sutrikimų.

Galimi kineziterapijos taikymo tikslai:

  1. Profilaktiškai, norint sustiprėti
  2. Aukštas/žemas raumenų tonusas
  3. Atsiliekanti raida
  4. Silpni raumenys
  5. Kiti raidos sutrikimai

Pirmo užsiėmimo metu iš esmės siekiama pabendrauti su vaiku ir leisti jam apsiprasti, klausinėjama apie raidą, esamas problemas, atliekamas vaiko ištyrimas ir nustatomas užsiėmimų planas ir tikslai.

Būtina išankstinė registracija.

Užsiregistruoti savarankiškai galite ČIA, taip pat užpildant anketą, žinute Facebook puslapyje, el. paštu sensum.studija@gmail.com.

Užsiėmimo trukmė – 30 min., kaina 27 € (reikalingas išankstinis apmokėjimas).
Apmokant iškart už 5 užsiėmimus, taikoma 10 € nuolaida (užsiėmimai vietoj 135 € kainuos 125 €).

Pasikeitus planams, užsiėmimą galima atšaukti likus 24 val. iki jo pradžios. Kitu atveju laikoma, jog į užsiėmimą atvykote. Neatšaukus rezervacijos ar neatvykus į užsiėmimą, įmoka lieka studijai kaip kompensacija.

Mankštas veda kineziterapeutė Ugnė Adomonė.