Kviečiame išbandyti mankštas jaukioje studijoje su kineziterapeutėmis. 🙂

Čia gali būti savimi bei nesijaudinti dėl fizinio pajėgumo. SENSUM studijoje atsižvelgiame į Tavo sveikatos būklę, lūkesčius, o pratimus, esant poreikiui, pritaikome prie Tavęs. Visada stengiamės akcentuoti, jog judėjimas turi atnešti kuo daugiau malonumo! Na, ir žinoma – naudos. Tiek sveikatai, tiek ir kūno funkcionalumui ar emocinei būklei.

#judėksumalonumu

Asmeninį dėmesį mankštų metu garantuojame – lankytojų skaičių ribojame iki 6 asm. vienos treniruotės metu (!), tad esame tikros, kad galėsime skirti pakankamai dėmesio teisingam pratimų atlikimui.

Mums svarbiausia, jog pratimus atliktum taisyklingai, pozityvioje aplinkoje stebint savo savijautą, vengiant „inercijos“.

Turi sveikatos problemų, tačiau nori mankštintis? Esi teisingame kelyje 🙂 Įsidėmėsime Tavo sveikatos būklę, skirsime dėmesio ir adaptuosime mankštą taip, kad nepakenktum sau.

Jautiesi neužtikrintai ir dvejoji dėl apsilankymo? Paskaityki jau apsilankiusiųjų atsiliepimus mūsų tinklalapyje arba Facebook paskyroje.

Kviečiame pasinaudoti galimybe išbandyti pirmą mankštą už 9 €! Abonementų kainas gali rasti čia.

Registruotis gali keliais būdais:

  • Jei nori, kad susisiektume su Tavimi asmeniškai ir rezervuotume vietą – užpildyk šią anketą. Pasirinktu būdu susisieksime ir patvirtinsime registraciją per vieną darbo dieną.


Rezervaciją galima atšaukti likus 5 val. iki jos pradžios. Vietą rytinėse mankštose 8:30, 9:00 ir 10:15 val. reikia atšaukti vėliausiai iš vakaro iki 21:00 val. Kitu atveju laikoma, jog užsiėmime apsilankyta.


Keli patarimai, kad jaustumeis drąsiau: 

  • Atėjus pėsčiomis – suaktyvės kraujotaka, pagerės smegenų veikla. Jei vis tik atvyksi automobiliu, piko metu jį palikti bus patogu aikštelėje prie Pilaitės bibliotekos. Atvykstant kitu laiku, vietą automobiliui gali tikėtis rasti ir prie pat studijos.
  • Rekomenduojame ateiti likus 10 minučių iki treniruotės – aptarsime Tavo fizinį pajėgumą, esant poreikiui – ir su sveikata susijusias problemas, spėsi ramiai persirengti, pasidalinti dienos įspūdžiais ir masažiniais kamuoliukais atpalaiduoti įsitempusius raumenis. 🙂
  • Su lauko batais galima būti tik ant kilimo. Studijos erdvėje vaikštome be batų – mėgstame švarą ir jaukumą.
  • Užsiėmimų metu dėvime patogią, judesių nevaržančią aprangą ir kojinaites.
  • Kilimėlius turime. Jei nori mankštintis basomis – reikalingas asmeninis kilimėlis. Studijoje rasi citrusinio vandens atsigaivinimui, o šaltuoju metų laiku – ir arbatos.
  • Už pirmąjį užsiėmimą 9 € mokestį gali apmokėti iš anksto pervedimu arba atvykus grynais, mokėjimo kortele. Norint lankytis toliau, vykdomas išankstinis apmokėjimas – įsigykite abonementą ar vienkartinį apsilankymą sekančiam kartui apmokant už jį studijoje arba grįžus namo atliekant pervedimą.
  • Susipažinkite su studijos taisyklėmis – atvykus pirmąkart prašysime pasirašyti laisvo sutikimo formą.