Sveikatingumo mankšta – treniruotė, kurioje pratimus dozuojame ir skirstome tolygiai visam kūnui. Neretai į mankštas įtraukiame ir pusiausvyros lavinimo pratimų, plačiau apie balansinės treniruotės naudą čia.

Atliekame raumenų jėgos, ištvermės didinimo pratimus, tačiau įtraukiame ir pusiausvyros, koordinacijos lavinimą. Pratimų įvairovei pasitelkiame įvairias mankštos priemones – taikant priemones užtikriname visapusišką progresą. Tarp pratimų bei mankštos pabaigoje atliekame tempimo pratimus.

Užsiėmimo metu atsižvelgiame į atvykusiųjų problemas ir pagal tai mankštą adaptuojame, t.y. niekada netaikome pratimų „pagal planą“ – atsižvelgiame į pojūčius ar juntamą diskomfortą ir užsiėmimo eigoje parenkame tikslingiausią ir labiausiai reikalingą fizinį krūvį.

Atėjusių į užsiėmimus pasiteiraujame, kaip šiandien jaučiatės, kad galėtume į priekį nuspėti, kokie pratimai Tau padės atsipalaiduoti po įtemptos dienos, ar atvirkščiai – gal jautiesi energingai ir nori išbandyti iššūkį keliančius pratimus? 🙂 Tad užsukus drąsiai sakyk, pasakok apie savo fizinius pojūčius, nes labiausiai siekiame individualumo ir mankštų pritaikymo prie Tavo fizinio pajėgumo.

Sveikatingumo mankštos vyksta įvairiomis savaitės dienomis, tiek rytais, tiek vakare. Trukmė – 50 min. Nekantrauji išbandyti? Rezervuok kilimėlį mankštoje rezervacinėje sistemoje arba užpildyk anketą – su Tavimi susisieksime artimiausiu metu suderinti detalių.