Komandos papildymas: susipažink su Rūta!

posted in: Uncategorized | 0

Kviečiame susipažinti su mūsų naująja komandos nare, kineziterapeute, licencijuota trenere – Rūta Maknavičiūte. Žinome, kad kineziterapeutės šypsena ir nuoširdumas Tau suteiks optimizmo net ir po sunkios darbo dienos!

Įdomu, kuriomis dienomis treniruotes ves Rūta? Spausk čia.

Susipažinkime!

Dar įstojusi į gimnaziją, Rūta žinojo, kad savo ateitį sies su pagalba žmonėms sveikatingumo srityje. Ji nuo penkerių pradėjo šokių karjerą, trukusią daugiau nei dešimtį metų – pramoginius šokius pradėjo lankyti dar būdama darželyje, vėliau susidomėjo show ir street dance šokių stiliais, o galiausiai save atrado hiphopo šokyje. Būtent ten Rūta pradėjo domėtis kineziterapija, sveika gyvensena, kai rytinės mankštos šokių stovykloje būdavo laukiamiausia dienos dalis, o labiausiai kėlė nuostabą ten buvęs kineziterapeutas. „Tada supratau, kaip įdomu ir naudinga išmanyti savo kūną bei pajausti jo siunčiamus signalus“, – sako Rūta. Tiesa, hiphopo subkultūrą ji prijaučia ir iki šių dienų, stebi šokių kovas, o ir bakalauro darbą siejo būtent su šia tema: „Paauglių gatvės šokėjų funkcinių judesių, raumenų jėgos, liemens stabilumo ir pusiausvyros sąsajos“.

Rūta gausybę žinių įgijo studijuodama Vilniaus universitete bei atliekant praktiką, kurios metu teko dirbti įvairiuose Santaros ligoninės skyriuose, darželyje. Be to, dar bestudijuodama įgijo sporto veiklos leidimą ir pradėjo dirbti asmenine trenere. Mergina nesustoja vietoje ir nuolat semiasi žinių bei įdėjų įvairiuose seminaruose. Rūta teigia, jog kai kas nors paklausia, koks jos gyvenimo tikslas, atsako: „Pirmiausia noriu būti geru žmogumi“. Natūralumas – viena svarbiausių Rūtos vertybių – ji vertina atvirumą, nuoširdumą. Mergina nuolat sulaukia pagyrų dėl mokėjimo sukurti gerą treniruotės atmosferą bei gebėjimo motyvuoti. Patys klientai yra sakę: „Kai atrodo, kad daugiau nebegali daryti, tu prajuokinsi ir užkursi veikti toliau“. „Tu pats esi tas pokytis, kurį nori matyti pasaulyje“.