Sekmadienio vakaras – pereinamasis laikotarpis tarp praėjusio savaitgalio ir būsimos savaitės. Kviečiame šį laiką praleisti su įsiklausymu į savo kūną bei jo poreikius.

Tam gali padėti judesys, kvėpavimas bei atsipalaidavimas. Tempimo mankštoje didinsime raumenų elastingumą, neužmirštant ir jų jėgos bei ištvermės, tačiau viską darysime taip, kaip labiausiai norisi mūsų kūnui šią akimirką.

Nesilyginsime savęs su kitais žmonėmis ir stengsimės pajusti kuo didesnį judėjimo malonumą. Stengsimės atsižvelgti į judesių saugumą ir lėtesnį, ramesnį tempą. Visos treniruotės metu bandysime atsitraukti nuo minčių, o pabaigoje skirsime laiko meditacijai ir dar didesniam „nusileidimui“ į savo kūną.

Tempimo treniruotės gali būti ypatingai aktualios žmonėms, dirbantiems sėdimą darbą ir jaučiantiems diskomfortą dėl raumenų sutrumpėjimo. Tinka tiek pradedantiesiems(-osioms), tiek norintiems(-ioms) paįvairinti savo treniruočių grafiką ramesne mankšta, kuri gali būti puikus atsistatymas tarp intensyvesnių treniruočių arba tiesiog būdas maloniai užbaigti savaitgalį!