Rudens sezonas: pakeitimai

posted in: Uncategorized | 0

Labas, mylima(-s) kliente, vasara buvo karšta, tad tikimės, kad kiek vėsesnė temperatūra padeda atsikvėpti ir energingiau pradėti dieną!

 🌻

Artėja naujas rudens sezonas, o kaip žinia, su juo visada atrieda ir kažkas naujo. Šįkart norime pasidalinti itin svarbiais pasikeitimais:


1. TAISYKLĖS – užsiėmimas vyks tik tuo atveju jei į jį susirenka trys ir daugiau dalyvių, kitu atveju (pvz. jei mankštoje užsiregistravo tik vienas ar du žmonės) pasiliekame teisę pasiūlyti kitą atvykimo laiką. Jei bus vykdomi pakeitimai, apie tai informuosime el. paštu ir/arba SMS žinute kaip įmanoma anksčiau.


2. KAINOS – taip, neišvengiamai didiname paslaugų įkainius: siekiame aukštos paslaugų kokybės, didiname užmokestį darbuotojoms ir galop.. mėginame žengti išvien su taip greitai besikeičiančia ekonomine padėtimi, kainas keliame organiškai, nėra dirbtinio išpūtimo. 


Nauji paslaugų įkainiai nuo rugsėjo 20 dienos:

3. PASIŪLYMAS – siekiant amortizuoti pokyčius, iki rugsėjo 20 d. kviečiame įsigyti abonementą(-ų) už įprastinę/dabartinę kainą. Įsigyjamų abonementų kiekis ribotas – galite įsigyti paslaugų iki 3 mėn. trukmės. Pvz. perkant 4 + 8 + 8 k. abonementą (3 nenutrūkstamiems mėnesiams; dėl sudėties variantų gali būti įvairių, pvz. 12 + 8 + 8 k.), kai mėnesiai eina vienas po kito (be pertraukų) dar gaunate papildomą 5 proc. nuolaidą. Perkant vieną pvz. 8 k. abonementą kaina įprasta – t.y. 88 eurai. Įsigytus abonementus galėsite aktyvuoti per 3 mėnesius nuo įsigijimo dienos. Perkant pvz. du abonementus po 8 k. tarp jų galėsite padaryti pertrauką (tačiau aktyvuoti reikės ne vėliau kaip per 3 mėn. nuo pirkimo). 


Jeigu kyla klausimų dėl mažesnės kainos abonementų ir nesate tikra(-as) kaip išnaudoti šį pasiūlymą – rašykite, būtinai padėsime rasti geriausią sprendimą. Pasiūlymo sąlygoms pasibaigus bei išnaudojus aktyvius abonementus galios nauji įkainiai.


4. PRIMINIMAS – norime, jog kaskart turėtumėte garantuotą vietą mankštoje ..tad dėl visa ko primename registracijos ir mokėjimų taisykles: prieš atvykstant į mankštą (arba paskutinės mankštos metu) būtinas išankstinis apmokėjimas už būsimus apsilankymus (pvz. jei žadate lankytis tik vienoje mankštoje – apmokate už vienkartinį, jei registravotės į priekį 12-ai užsiėmimų – mokėjimas atitinkamai atliekamas į priekį galutiniam rezervacijos patvirtinimui). 


Jeigu matome Jūsų rezervaciją, tačiau mokėjimo nėra – pasiliekame teisę registraciją atšaukti bei užleisti vietą kitiems laukiantiems klientams su aktvyviais abonementais/mokėjimais. Mankštas galima atšaukti likus ne mažiau kaip 5 val. iki užsiėmimo pradžios (o į rytines mankštas iki 10:15 val. – tik iš vakaro iki 21:00), kitu atveju laikoma, kad mankštoje apsilankyta ir abonemento kartas nuskaičiuojamas. 


5. NAUJAS TVARKARAŠTIS – nuo rugsėjo 11 dienos dirbsime nauju grafiku, siūlome dar daugiau laikų ir dar daugiau šypsenų (juk komandą papildė net 2 naujos specialistės, kurios pasiruošusios Jums atiduoti ne tik visas savo žinias, bet ir širdį!).

6. NEMOKAMAS KARTAS – siūlome nemokamai atsivesti draugę(-ą) į grupinę treniruotę, tereikia soc. tinkluose pasidalinti nuoširdžia patirtimi mūsų (tikimės, kad jau jaučiate, kad tai ir JŪSŲ) studijoje.


Tikimės, kad ši informacija padės iš anksto apsvarstyti tolimesnius veiksmus ir pasiruošti stipriam rudens sezonui. Kūnas visada laukia judesio malonumo, taigi dovanokite jį ir toliau. Kilus klausimams būtinai rašykite sensum.studija@gmail.com, pasistengsime kuo greičiau atsakyti.


Šilčiausi linkėjimai, SENSUM komanda