Naujiena! Kviečiame atvykti į kineziterapinį ištyrimą

posted in: Uncategorized | 0

Siūlome atvykti į asmeninį kineziterapinį ištyrimą su SENSUM kineziterapeute, licenzijuota trenere Rūta Maknavičiūte!

Ši paslauga idealiai tinka ne tik niekada nesportavusiems, tačiau ir norintiems pažinti savo fizines galimybes reguliariai sportuojant. Nustatomos tiek stiprios, tiek silpnos grandys, patariama, kaip spręsti esamas problemas ar numatyti galimus sutrikimus.

Į ištyrimą tikslinga atykti tiek vienkartinei konsultacijai, tiek ketinant reguliariai lanktis studijos užsiėmimuose.

Susitikimo metu bus suteikta lengvai suprantama informaciją apie laikyseną, raumenų elastingumą, sąnarių judrumą, liemens kontrolę ir stabilumą, bendrą fizinį pajėgumą. Taip pat, atliekant įvairius funkcinius judesius (pritūpimą, įtūpstą ir pan.) geriausiai pastebimos galimos probleminės sritys.

Dar niekada nesportavusiems, turintiems su sveikata susijusių problemų asmenims sudarysime galimybę susipažinti su svarbiausiomis fizinėmis ypatybėmis, jų svarba kasdieniame gyvenime, galimais lavinimo būdais. Atkreipsime dėmesį į esamas dvejones ir baimes dėl fizinio aktyvumo, atsakysime į rūpimus klausimus.

Fiziškai aktyviems asmenims šis ištyrimas atsakys į klausimus:
„Ar kūną lavinu pakankamai tolygiai?“
„Kokio pobūdžio fizinei veiklai turėčiau skirti daugiau dėmesio?“
Reguliariai judant paprastai pamilstame tam tikrą fizinio aktyvumo veiklą, tačiau kūnas iš prigimties sutvertas judėti kuo įvairiau. Po ištyrimo rekomenduosime tikslingiausią krūvį būtent Tau, kad toliau artėtum prie savosios vizijos 🙂

Kiekvieną žmogų vertiname holistiškai, tad atkreipsime dėmesį ir į Tavo darbo pobūdį, laisvalaikį, turimas lėtines ligas ar jau patirtas traumas, jaučiamą įtampą kūne,

Ištyrimo trukmė: 1 val.
Kaina: 49 eur.  Registracija bus patvirtinta atlikus 15 eurų avansinį mokėjimą pervedimu.
Diena ir laikas derinamas individualiai, tad kviečiame užpildyti registracijos anketą arba susisiekti el. paštu, telefonu arba facebook žinute.