Artėja renginys: norų koliažas. Jau vyksta registracija!

posted in: Uncategorized | 0

Renginys pasibaigęs.

Sakoma, jei nori laimėti loterijoje, pirmiausia turi nusipirkti loterijos bilietą, argi ne taip? Visata pildo norus tuomet, kai žino ką pildyti. Ar žinai ko nori? Ar tai, ko nori, išties yra Tavo norai? Gal draugių ar namiškių? Ar tau patinka Tavo gyvenimas? Kas patinka? Ką norėtum keisti? Ką norėtum palikti 2018-uose, o ką neštis į 2019-uosius? Ko sau palinkėtum? Ar Tavo gyvenimas pripildytas visko, ko trokšta širdis? Ar žinai ko ji trokšta? Ar esi patenkinta savo gyvenimu? Ar jis nudažytas Tavo mėgiamomis spalvomis ir paskanintas Tavo mylimais skoniais? O kas Tau yra “skanu”? Ar tu laiminga? Ką jauti? Ko nori? Apie ką svajoji?

Užsiėmimo tikslas:
Susikoncentruoti į savo norus ir “užsiburti” teigiama augimo ir norų pildymosi energija ateinantiems 2019-iesiems metams. Juk ši energija taip reikalinga, kad norai virstų motyvacija veikti ir turėti. Susikurti norų ir svajonių koliažą, kuriame matytųsi ir jaustųsi svajonių “priminimai ir užfiksavimai”, juk aplinkos triukšme dažnai pamirštame ir pametame savo svajones.

Ką veiksime?
Užsiėmimo metu stabtelėsime ir pasistengsime išgirsti ką sako mūsų vidus, apie ką nori pasakyti mūsų širdis, kokie yra tikrieji mūsų norai. Įsivertinsime kokie buvo praeitieji metai ir susikoncentruosime į save ir savuosius 2019-iuosius. Pabandysime išsigryninti, kas yra mums svarbiausia ir susidėliosime pirmuosius žingsnius kaip mūsų norai galėtų virsti realybe. Nustatysime gyvenimo sritis, kurios Jums yra pačios svarbiausios ir išsiaiškinsime ko norėtumėte būtent tose srityse. Rašysime naują savo svajonių gyvenimo scenarijų!
Na ir žinoma:
● Gersime arbatą ir bendrausime;
● Plėsime požiūrį ir dalinsimės įžvalgomis;
● Klijuosime svajonių paveikslą;
● Ieškosime atsakymų su sąmoningumo žaidimu “Points of you”;
● Kursime draugystę su savimi ir aplinka.

Ką atsinešti?
● Norą ir tikėjimą, jog norai pildosi;
● Patogią aprangą ir šiltas kojines (sėdėsime ant žemės); 
● Visomis priemonėmis bus pasirūpinta, atsinešti nereikia.

Užsiėmimą veda:
Eglė Paplauskienė, prekinio ženklo ESSU Design kūrėja, didelė foto koliažų mylėtoja ir klijuotoja, Points of You praktikė. 

Laikas: sausio 26 d., 12.30 val. Trukmė – 3-3.5 val.
Vieta: Sensum judesio studija, Nidos g. 1-86, Naujoji Pilaitė.
Kaina: 19 eur, o atėjus su drauge – kiekvienai po 15 eur. 

Kiekviena dalyvė gaus dovanų! 

Registracija vykdoma užpildžius anketą: https://goo.gl/forms/ygBK9RKW3nkbTAG13 arba asmenine žinute.
Dėmesio: registracija patvirtinama tik gavus apmokėjimą. 
Už užsiėmimą galite apmokėti atvykus į studiją grynaisiais arba kortele arba atlikti pervedimą (užsiregistravusioms atsiųsime rekvizitus).

Su svajingais linkėjimais,
SENSUM komanda