Sakinio galia

posted in: Uncategorized | 0

Kai pritrūksta motyvacijos judėti pirmyn, kartais tereikia akimirkai sustoti, giliai įkvėpti ir duoti sau minutę pagalvoti. O, kad mąstant nestigtų idėjų, kuria kryptimi judėti tolyn, neretai padeda išmintingų žmonių mintys. Dalinamės motyvuojančia sakinio galia 🙂

10 įkvepiančių citatų:

  1. Didžiausias pavojus yra ne tas, kad mūsų tikslas per aukštai ir mes jo nepasieksime, o tai, kad jis per žemai, ir mes jį lengvai pasieksime. (Mikelandželas)
  2. Kol nepradėsime, tol nesužinosime. (Howard Zinn)
  3. Baisiausias netikėjimas yra netikėjimas savimi. (Tomas Karlailis)
  4. Vienintelis žmogus, stovintis tavo kelyje, esi tu pats. (Iš filmo „Juodoji gulbė“)
  5. Aš visada tikėjau, kad jeigu manai, jog tau pasiseks, tai reiškia, kad jau sekasi. (Katherine Dunham)
  6. Nebijokite to, kad Jūsų gyvenimas baigsis, verčiau baiminkitės, kad jis taip ir neprasidės. (John Henry Cardinal Newman)
  7. Išmintas takas neveda į naujas ganyklas. (Indira Gandhi)
  8. Ilgas tik toks darbas, kurio nesiryžtame imtis. (S. Bodler)
  9. Kokią kryptį bepasirinktum, visada atsiras tas, kuris pasakys, jog esi neteisus. Visada iškyla sunkumų, kurie vilioja tave patikėti, jog tavo kritikas yra teisus. Veiksmų plano sudarymas ir jo laikymasis iki pabaigos reikalauja…. drąsos. (Ralph Waldo Emerson)
  10. …ir paskutinė, kineziterapeutės Indrės, mylimiausia citata: „Saulė leidžiasi tam, kad vėl patekėtų“. Autorius nežinomas 🙂

Taigi, tokios ir panašios mintys leidžia naujai pažvelgti į sudėtingas situacijas ir jas paanalizuoti kitu kampu.. O būtent dėl to, juk ir tampa lengviau bei paprasčiau keliauti į priekį.

Gražios savaitės!