Kad mankšta taptų dar žaismingesnė, kviečiame drauge pasiimti ir mažylius! Esame tikros, jog jei buvote fiziškai aktyvi dar iki nėštumo, noras judėti nedingo. Arba.. atvirkščiai: norite pradėti užsiimti saugia fizine veikla, nes jaučiate, kad kūnas „sustingo“, tapo mažiau lankstus ir ištvermingas? Jei neturi galimybės palikti mažylio namuose, kviečiame apsilankyti drauge!

„Mama + mažylis“ mankštos vyksta antradieniais ir ketvirtadieniais 10:15 val. bei pirmadieniais ir trečiadieniais 16:00 val.

Pirmas studijos naujokėms kainuoja 7 €. Rezervuok pirmąją „Mama + mažylis“ mankštą rezervacijos sistemoje. Reguliarias mankštų kainas gali rasti čia.

Užsiėmimų metu mamos ne tik pasimankštins, bet ir praleis laiko drauge su savo mažaisiais be jokių papildomų trukdžių. Treniruotės metu taikysime bendrus principus ir naudosime įvairias mankštos priemones.

Mankštų su mažyliais ypatumai:

-Vienoje mankštoje priimame iki 3 mamų su mažyliais tam, kad ne tik galėtume skirti pakankamai laiko taisyklingam pratimų atlikimui, bet ir turėtumėte pakankamai erdvės sau ir vaikui.

-Vietoje įprastos 50 min. trukmės mankštos mūsuose, „Mama + mažylis“ mankštinamės 1 val. Galėsite jaustis rami, kad mažyliui pareikalavimus daugiau dėmesio turėsite pakankamai laiko pratimų atlikimui.

-Mankštų su mažyliais metu didelis dėmesys skiriamas nugaros skausmo mažinimui ar jo atsiradimo prevencijai, taisyklingos laikysenos formavimui. Siekiame gerinti ne tik fizinę, bet ir emocinę būklę taikant daugiau tempimo, kvėpavimo pratimų.

-Abonementas galioja 1 mėn. nuo pirmo apsilankymo. Susiklosčius ypatingai situacijai, abonementas gali būti pratęstas 7 dienoms. 

-SENSUM judesio studijoje – rami, neįpareigojanti aplinka, vaišiname citrusiniu vandeniu, arbata, turime pervystymo stalą ir studiją adaptuojame pagal mažylių poreikius, tad niekuo papildomai rūpintis nereikia.